Ocena strony 3

Ocena administratora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 umowa spółki cywilnej

Nasza kancelaria świadczy wsparcie zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom. Pomagamy w prowadzeniu negocjacji oraz audytów, a także oferujemy wsparcie w przygotowaniu różnorodnych pism, w których skład wchodzą pozwy, a także sporządzanie dokumentacji, takich jak m.in. umowa spółki cywilnej.

343 0
2 Księgowość

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który już od wielu lat wspiera duże oraz małe przedsiębiorstwa z całej Polski, w wypełnianiu i przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji finansowej dla urzędów oraz sądów. BMD to biuro rachunkowe w Częstochowie, którego specjalnością jest księgowość, a także usługi kadrowo-płacowe. Zajmujemy się między innymi rozliczaniem kosztów, okresowym opracowywaniem sprawozdań dla Głównego Urzędu Statystycznego oraz Narodowego Banku Polskiego, a także bieżącą ewidencją operacji gospodarczych.

200 0
3 Biuro rachunkowe Gdańsk

Jeżeli planujesz założyć własny biznes lub nie możesz się odnaleźć w prowadzeniu już otwartego - przyjdź do nas. Biuro rachunkowe i doradztwo gospodarcze w jednym. Oferujemy usługi księgowe, pomagamy w rejestracji w KRS, udostępniamy wirtualne biuro i wiele, wiele więcej. Służymy fachową pomocą, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Przyjdź i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że żadnego Klienta nie rozczaruje nasze biuro i uwierzy, że usługi przez nas świadczone stoją rzeczywiście na najwyższym poziomie.

209 0
4 Założenie firmy transportowej

Biorąc pod uwagę przewóz ładunków, polskie przedsiębiorstwa są liderem w Europie. Nic dziwnego, że założenie firmy transportowej staje się dochodowym biznesem, a niemal co czwarty ładunek w Europie jest obsługiwany przez przedsiębiorstwa znad Wisły. Założenie działalności gospodarczej jest proste, a jednym z ważniejszych działań jest znalezienie doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, których na rynku wciąż jest mniej, niż wskazuje zapotrzebowanie.

87 0
5 Księgowa

Jeśli spytamy Państwa, gdzie znajdują się najlepsze biura księgowe - Bydgoszcz będzie najwłaściwszą odpowiedzią. Jesteśmy przekonani, że wśród tak rozbudowanej konkurencji nasze usługi bronią się przede wszystkim skutecznością i rzetelnością. Profesjonalizm i bogate doświadczenie to coś czego nie zaproponują Państwu inne biura. Jesteśmy szczęśliwi mogąc pomóc Państwu w kwestiach finansowych, związanych z księgami rachunkowymi i różnego rodzaju działalnością prawną. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

221 0
6 Firma sprzątająca śląskie

Nasza firma sprzątająca wykonuje usługi sprzątania na terenie Łodzi. Stałym elementem naszej oferty jest utrzymywanie czystości wewnątrz budynków oraz opieka nad terenami zielonymi. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Sprzątamy tereny budów i remontów. Dostarczamy materiały higieniczne i środki czystości.

161 0
7 Gotowe spółki na sprzedaż

Wiemy jak trudnym i żmudnym procesem może być rejestracja prowadzonej działalności gospodarczej. Dlatego też dla naszych Klientów przygotowaliśmy rozwiązanie, które w znacznym stopniu ułatwi to zadanie. Gotowe spółki na sprzedaż, jakie posiadamy w naszej ofercie to podmioty, które nie posiadają zobowiązań, istnieją już jakiś czas na rynku. Dzięki ich zakupowi będziecie mogli skupić się na najważniejszych zagadnieniach związanych z prowadzeniem biznesu, bez konieczności poświecenia czasu na kompletowanie dokumentów.

575 0
8 kadry i płace

Jesteśmy nastawieni na elastyczność działań. Dzięki takiej postawie nasze bydgoskie biuro rachunkowe może sprostać dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom oraz tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność biznesową. Pomożemy państwu w pełnej obsłudze kadrowo-płacowej oraz w dopracowaniu najkorzystniejszych narzędzi zarządzania finansowego. Zajmiemy się także prowadzeniem dokumentacji dla ZUSu. Nasze doświadczenie okaże się bezcenne podczas przeprowadzania audytów finansowych oraz wyboru ubezpieczenia.

114 0
9 Doradztwo podatkowe Kraków

Naszym priorytetem są wyniki finansowe firm naszych klientów. Zapewniamy doradztwo podatkowe w zakresie obrotu nieruchomościami, VAT-u, akcyzy i należności z racji dochodów oraz czynności cywilno-prawnych. Zapewniamy ocenę rachunkowości firmy i porady dopasowane do Państwa działalności. Można się z nami kontaktować w naszej siedzibie w Krakowie.

540 0
10 Ubezpieczenie mieszkania Łódź

Wszystkim naszym Klientom proponujemy najlepsze, najbardziej dopasowane ubezpieczenia mieszkania. Jeżeli więc poszukujesz w pełni dopasowanych pakietów polis, to bez wątpienia możesz liczyć na naszą pomoc oraz profesjonalne doradztwo. Jesteśmy przekonani, że działania naszych agentów pozwolą zapoznać się ze wszystkimi aspektami każdego dostępnego na runku wariantu. Ponadto - odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, możemy skupić się na najbardziej dopasowanych, w pełni funkcjonalnych i korzystnych propozycjach.

203 0
11 Archiwizacja dokumentów w firmie

Organizując codzienność w firmie należy zatroszczyć się o to, aby rozwiązania przez nas podejmowane przekładały się na większa skuteczność i ekonomiczność pracy. Elektroniczna archiwizacja dokumentów w firmie to sposób na wymierne oszczędności oraz zmniejszenie czasu przesyłania niezbędnych informacji pomiędzy poszczególnymi działami.

419 0
12 Folia holograficzna do hot stampingu

Wśród oferowanych przez nas artykułów znalazła się folia holograficzna do hot stampingu. Doskonała jakość i atrakcyjna cena - dzięki tym cechom produkt ten wybiera coraz więcej zadowolonych klientów. Jeżeli Ty także potrzebujesz folii holograficznej do hot stampingu, nasza propozycja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie.

595 0
13 Geowłókniny

Jesteśmy dystrybutorem specjalistycznych geosyntetyków, wykorzystywanych w wielu dziedzinach budownictwa. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na oferowaniu wysokojakościowych materiałów przeznaczonych do utwardzania powierzchni. Wybierz geowłókniny od Gutta Polska, a przekonasz się, że naprawdę warto!

502 0
- Formularz - -
• Copyrights by www.askierownicy.pl - 2018