Ocena strony 3

Ocena administratora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 VATchecker

Zawierasz z kimś transakcję? W takim razie musisz wiedzieć, że obowiązuje cię weryfikacja statusu VAT kontrahenta. Dzięki oprogramowaniu, które zostało zaprojektowane przez specjalistów do spraw podatków, sprawdzenie nie mogło być jeszcze łatwiejsze. Cały proces odbywa się w ciągu kilku, krótkich minut.

398 0
2 Ubezpieczenia gospodarstwa rolnego

Inwestując w opiekę nad swoją ziemią, powinieneś również pomyśleć o jej ochronie. Z naszą firmą zagwarantujesz sobie spokój i bezpieczeństwo. Kompleksowe ubezpieczenia gospodarstwa rolnego to nasza specjalność. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Prezentowana oferta to nie tylko ochrona przed siłami natury, ale również wsparcie prawne i finansowe w przypadku kradzieży.

384 0
3 Obsługa kadrowo-płacowa

Interesują Państwa profesjonalne biura rachunkowe? Słupsk to miasto, w którym prowadzą Państwo biznes? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przeniesienie na nas działań związanych z obsługą kadrowo-płacową i księgową. Perfekcyjna znajomość obowiązujących przepisów, nowoczesne rozwiązania ułatwiające współpracę to tylko część atutów. Odwiedź naszą siedzibę.

527 0
4 Transport morski z chin

Najważniejsze informacje dla osób importujących z Azji obejmują między innymi transport morski z Chin. Przesyłki drogą morską z Chin są popularne ze względu na niskie koszty i dużą dostępność. Ważne jest jednak, aby zwrócić uwagę na czas dostawy, który może być dłuższy w porównaniu z innymi metodami transportu. Konieczne jest też dokładne zorganizowanie logistyki i śledzenie przesyłek w celu uniknięcia opóźnień. Dodatkowo, należy pamiętać o odpowiedniej dokumentacji oraz przestrzeganiu wszelkich przepisów celnych w kraju docelowym.

388 0
5 Prowadzenie ewidencji przychodów

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w zakresie prowadzenia działalności. Nasze Biuro Rachunkowe poleca prowadzenie ewidencji przychodów czyli ryczałtu, które wymaga pełna księgowość. Nasi eksperci pomogą ułożyć strategię rachunkową, określić podatek dochodowy VAT, przygotować plany amortyzacyjne i sporządzić roczne zeznania podatkowe oraz dostarczyć je do odpowiednich instytucji. Polecamy także obsługę kadrowo-płacową, reprezentujemy Klienta w urzędach oraz opracowujemy plany kont.

105 0
6 Zwrot podatku z Belgii

Nie od dziś wiadomo, że praca poza granicami Polski łączy się ze znacznie wyższym wynagrodzeniem, a co za tym idzie - nieco innymi rozliczeniem dochodów finansowych. Naszą ofertę kierujemy do osób, które pracowały w innym kraju i nie wiedzą, w jaki sposób rozliczyć otrzymać zwrot podatku, na przykład z Niemiec, Belgii, czy Austrii. Firma Eurocash powstała po to, aby pomóc takim osobom w załatwieniu niezbędnych formalności, a co za tym idzie - szybkim uzyskaniu zapłaty.

486 0
7 Rozliczenia ZUS Wrocław

Oferujemy usługi związane z prowadzeniem księgowości w firmie, obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstw i rozliczenia ZUS. Zajmujemy się obliczaniem podatków od wypłat pracowniczych, przygotowywaniem odpowiednich wniosków PIT i sporządzaniem zestawień rocznych. Nasza kancelaria doradztwa podatkowego mieści się we Wrocławiu.

515 0
8 strategia podatkowa

Na naszej stronie można znaleźć teksty opisujące zjawiska księgowe i skarbowe. Tematyka jednego z takich tekstów to strategia podatkowa. Tekst zaczyna się od uwag wstępnych, następnie przedstawiony zostaje zakres podmiotowy, potem przedmiotowy, następnie dalsze informacje oraz na końcu sposób i termin publikacji.

443 0
9 Usługi księgowe Warszawa

Przedmiotem naszej działalności są usługi księgowe. Warszawa jest miastem, w którym zlokalizowane jest nasze biuro, zatrudniające kompetentnych księgowych i specjalistów od rachunków. Powierzając nam swoje sprawy zyskujesz możliwość współpracy z odpowiedzialną i uczciwą firmą, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jeżeli więc chcesz mieć pewność, że otrzymasz najlepiej zrealizowane usługi księgowe - nasze biuro rachunkowe jest w stanie zapewnić Ci rozwiązania na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

565 0
10 Współpraca franczyzowa

Nie masz pomysłu na własny interes? Twój sklep przeżywa stagnację? Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest współpraca franczyzowa. Twój punkt handlowy dzięki znanemu na terenie całej Polski szyldowi w znacznym stopniu zyska na popularności, a Ty zostaniesz partnerem dynamicznie rozwijającej się firmy.

187 0
11 tanie biuro rachunkowe Bydgoszcz

Serdecznie polecamy Państwu nasze biuro rachunkowe. Bydgoszcz jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy BILL-1. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, bardzo prosimy o kontakt z nami. Nasze biuro rachunkowe to profesjonaliści, którzy kochają swoją pracę, co gwarantuje sukces związany z Państwa księgami rachunkowymi. W razie jakichkolwiek pytań - serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani współpracą z naszym biurem.

74 0
12 Założenie firmy transportowej

Biorąc pod uwagę przewóz ładunków, polskie przedsiębiorstwa są liderem w Europie. Nic dziwnego, że założenie firmy transportowej staje się dochodowym biznesem, a niemal co czwarty ładunek w Europie jest obsługiwany przez przedsiębiorstwa znad Wisły. Założenie działalności gospodarczej jest proste, a jednym z ważniejszych działań jest znalezienie doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, których na rynku wciąż jest mniej, niż wskazuje zapotrzebowanie.

87 1
13 Gotowe spółki na sprzedaż

Wiemy jak trudnym i żmudnym procesem może być rejestracja prowadzonej działalności gospodarczej. Dlatego też dla naszych Klientów przygotowaliśmy rozwiązanie, które w znacznym stopniu ułatwi to zadanie. Gotowe spółki na sprzedaż, jakie posiadamy w naszej ofercie to podmioty, które nie posiadają zobowiązań, istnieją już jakiś czas na rynku. Dzięki ich zakupowi będziecie mogli skupić się na najważniejszych zagadnieniach związanych z prowadzeniem biznesu, bez konieczności poświecenia czasu na kompletowanie dokumentów.

575 1
14 Doradztwo podatkowe Kraków

Naszym priorytetem są wyniki finansowe firm naszych klientów. Zapewniamy doradztwo podatkowe w zakresie obrotu nieruchomościami, VAT-u, akcyzy i należności z racji dochodów oraz czynności cywilno-prawnych. Zapewniamy ocenę rachunkowości firmy i porady dopasowane do Państwa działalności. Można się z nami kontaktować w naszej siedzibie w Krakowie.

540 1
- Formularz - -
• Copyrights by www.askierownicy.pl - 2024