Ocena strony 3

Ocena administratora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Transport morski z chin

Najważniejsze informacje dla osób importujących z Azji obejmują między innymi transport morski z Chin. Przesyłki drogą morską z Chin są popularne ze względu na niskie koszty i dużą dostępność. Ważne jest jednak, aby zwrócić uwagę na czas dostawy, który może być dłuższy w porównaniu z innymi metodami transportu. Konieczne jest też dokładne zorganizowanie logistyki i śledzenie przesyłek w celu uniknięcia opóźnień. Dodatkowo, należy pamiętać o odpowiedniej dokumentacji oraz przestrzeganiu wszelkich przepisów celnych w kraju docelowym.

388 0
2 Outsourcing procesów biznesowych

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej agencji outsourcingowej, która obejmuje takie działania, jak: wsparcie sprzedaży, outsourcing procesów biznesowych oraz wsparcie la doradców restrukturyzacyjnych. W tym szerokim zakresie usług z pewnością znajdą Państwo pole, na którym pozwolą nam Państwu pomóc w działaniu. Gwarantujemy, że nasze usługi zawsze realizujemy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu!

591 0
3 Pomoc prawna w oddłużaniu

Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach związanych z windykacją. Pomoc prawna w oddłużaniu polega m.in. na dokładnej analizie sytuacji klienta oraz przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Wspieramy w dochodzeniu roszczeń, prowadzimy mediacje oraz reprezentujemy klientów przed sądami każdej instancji.

75 0
4 Prowadzenie ewidencji przychodów

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w zakresie prowadzenia działalności. Nasze Biuro Rachunkowe poleca prowadzenie ewidencji przychodów czyli ryczałtu, które wymaga pełna księgowość. Nasi eksperci pomogą ułożyć strategię rachunkową, określić podatek dochodowy VAT, przygotować plany amortyzacyjne i sporządzić roczne zeznania podatkowe oraz dostarczyć je do odpowiednich instytucji. Polecamy także obsługę kadrowo-płacową, reprezentujemy Klienta w urzędach oraz opracowujemy plany kont.

105 0
5 Zwrot podatku z Belgii

Nie od dziś wiadomo, że praca poza granicami Polski łączy się ze znacznie wyższym wynagrodzeniem, a co za tym idzie - nieco innymi rozliczeniem dochodów finansowych. Naszą ofertę kierujemy do osób, które pracowały w innym kraju i nie wiedzą, w jaki sposób rozliczyć otrzymać zwrot podatku, na przykład z Niemiec, Belgii, czy Austrii. Firma Eurocash powstała po to, aby pomóc takim osobom w załatwieniu niezbędnych formalności, a co za tym idzie - szybkim uzyskaniu zapłaty.

486 0
6 Rozliczenia ZUS Wrocław

Oferujemy usługi związane z prowadzeniem księgowości w firmie, obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstw i rozliczenia ZUS. Zajmujemy się obliczaniem podatków od wypłat pracowniczych, przygotowywaniem odpowiednich wniosków PIT i sporządzaniem zestawień rocznych. Nasza kancelaria doradztwa podatkowego mieści się we Wrocławiu.

515 0
7 strategia podatkowa

Na naszej stronie można znaleźć teksty opisujące zjawiska księgowe i skarbowe. Tematyka jednego z takich tekstów to strategia podatkowa. Tekst zaczyna się od uwag wstępnych, następnie przedstawiony zostaje zakres podmiotowy, potem przedmiotowy, następnie dalsze informacje oraz na końcu sposób i termin publikacji.

443 0
8 Usługi księgowe Warszawa

Przedmiotem naszej działalności są usługi księgowe. Warszawa jest miastem, w którym zlokalizowane jest nasze biuro, zatrudniające kompetentnych księgowych i specjalistów od rachunków. Powierzając nam swoje sprawy zyskujesz możliwość współpracy z odpowiedzialną i uczciwą firmą, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jeżeli więc chcesz mieć pewność, że otrzymasz najlepiej zrealizowane usługi księgowe - nasze biuro rachunkowe jest w stanie zapewnić Ci rozwiązania na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

565 0
9 Współpraca franczyzowa

Nie masz pomysłu na własny interes? Twój sklep przeżywa stagnację? Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest współpraca franczyzowa. Twój punkt handlowy dzięki znanemu na terenie całej Polski szyldowi w znacznym stopniu zyska na popularności, a Ty zostaniesz partnerem dynamicznie rozwijającej się firmy.

187 0
10 tanie biuro rachunkowe Bydgoszcz

Serdecznie polecamy Państwu nasze biuro rachunkowe. Bydgoszcz jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy BILL-1. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, bardzo prosimy o kontakt z nami. Nasze biuro rachunkowe to profesjonaliści, którzy kochają swoją pracę, co gwarantuje sukces związany z Państwa księgami rachunkowymi. W razie jakichkolwiek pytań - serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani współpracą z naszym biurem.

74 0
11 Założenie firmy transportowej

Biorąc pod uwagę przewóz ładunków, polskie przedsiębiorstwa są liderem w Europie. Nic dziwnego, że założenie firmy transportowej staje się dochodowym biznesem, a niemal co czwarty ładunek w Europie jest obsługiwany przez przedsiębiorstwa znad Wisły. Założenie działalności gospodarczej jest proste, a jednym z ważniejszych działań jest znalezienie doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, których na rynku wciąż jest mniej, niż wskazuje zapotrzebowanie.

87 1
12 Gotowe spółki na sprzedaż

Wiemy jak trudnym i żmudnym procesem może być rejestracja prowadzonej działalności gospodarczej. Dlatego też dla naszych Klientów przygotowaliśmy rozwiązanie, które w znacznym stopniu ułatwi to zadanie. Gotowe spółki na sprzedaż, jakie posiadamy w naszej ofercie to podmioty, które nie posiadają zobowiązań, istnieją już jakiś czas na rynku. Dzięki ich zakupowi będziecie mogli skupić się na najważniejszych zagadnieniach związanych z prowadzeniem biznesu, bez konieczności poświecenia czasu na kompletowanie dokumentów.

575 1
13 Doradztwo podatkowe Kraków

Naszym priorytetem są wyniki finansowe firm naszych klientów. Zapewniamy doradztwo podatkowe w zakresie obrotu nieruchomościami, VAT-u, akcyzy i należności z racji dochodów oraz czynności cywilno-prawnych. Zapewniamy ocenę rachunkowości firmy i porady dopasowane do Państwa działalności. Można się z nami kontaktować w naszej siedzibie w Krakowie.

540 1
- Formularz - -
• Copyrights by www.askierownicy.pl - 2023