Ocena strony 8

Ocena administratora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Odzyskiwanie danych Katowice

Jednym z naszych zadań jest odzyskiwanie danych. Katowice są miastem, na terenie którego działamy. Jesteśmy serwisem komputerowym, do którego zgłaszają się osoby, mające problemy z dyskiem, wirusami, jak również innego rodzaju awariami, przez które straciły dostęp do swoich plików. Gwarantujemy profesjonalne podejście do kwestii rozwiązania Państwa problemu.

547 0
2 Przetwornik napięcia

Tylko w naszym asortymencie znajduje się najlepszy przetwornik napięcia, odznaczający się wysoką jakością, solidnością konstrukcji i przede wszystkim niezawodnością w działaniu. Jeśli potrafisz docenić najlepsze rozwiązania to znaczy, że ta oferta została stworzona specjalnie dla Ciebie! Zainteresowany? Zapraszamy do współpracy!

418 0
3 Rozdzielnice

Przedsiębiorstwo Spamel wyróżnia się bogatą ofertą elementów elektroinstalacyjnych. Oferta firmy obejmuje przyciski sterownicze, rozdzielnice, bezpieczeństwa, awaryjne, rozłączniki izolacyjne oraz wiele innych produktów. Każdy element jest zgodny z wymogami bezpieczeństwa naszego kraju oraz Europy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Spamel na http://www.spamel.com.pl/

324 0
4 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Przyjazne klientom i konkurencyjne renomowane przedsiębiorstwo Pomel oferuje atrakcyjną propozycję świadczeń jak przetwórstwo tworzyw sztucznych, usługi narzędziowe oraz wyroby z tworzyw sztucznych oraz oferuje przygotowane z myślą o klientach reguły współpracy. Nasza firma od początku istnienia skupia się na oferowaniu odbiorcom konkurencyjną, obszerną pozycję świadczeń, która podoła Państwa wielorakim potrzebom.

95 0
5 systemy it dla produkcji

Interesuje Państwa oprogramowanie ERP? Chcecie poznać czym jest ten system? Zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.dsr.com.pl/wsparcie-zarzadzania-erp/. Zajrzyj by poznać informacje na temat stosowanego przez nas oprogramowania i jego szczegółów. Zachęcamy do współpracy z naszą marką DSR - systemy informatyczne do zarządzania produkcją.

467 0
6 Producent opakowań kosmetycznych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - jako producent opakowań kosmetycznych proponujemy butelki i słoiczki do przechowywania perfum, kremów, żelów, mleczek do ciała i wielu innych artykułów. Wykorzystując w pracy najnowsze osiągnięcia technologii, możemy wykonać wzory i zdobienia o dowolnym stopniu skomplikowania.

267 0
7 Generatory ozonu

Wysokiej jakości generator ozonu oferowany przez ozonowanie.com to produkt, który może być wykorzystywany w różnego rodzaju laboratoriach i budynkach badawczych. Są to urządzenia pozwalające na emisję czystego gazu, które może być użyty do wykonywania profesjonalnych pomiarów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu..

517 0
8 Nadruki na płytach

Nadruki na płytach DVD i CD to właśnie dziedzina, w której jesteśmy profesjonalistami. Już wielu klientów twierdzi, że jesteśmy najlepszą firmą w Polsce, oferującą atrakcyjne warunki współpracy. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane naszą propozycją, do zapoznania się oraz skorzystania z niej, choćby dziś! To inwestycja w najwyższą jakość usług...

551 0
9 Tunel obkurczający

Atrakcyjne opakowanie produktu przyciąga uwagę klienta. Wielu producentów decyduje się na zastosowanie folii, kartonu czy też butelki z grafiką. Wysoką wydajność pakowania w ten rodzaj materiału zapewnia tunel obkurczający od NovumPack. Proponowane przez nas rozwiązania są proste w obsłudze i wydajne.

384 0
10 Etykieciarki

W naszym asortymencie znajdziecie najbardziej wydajne etykieciarki, jakie wykorzystywane są w licznych przedsiębiorstwach, jakie chcą w odpowiedni sposób oznakować dane produkty, na przykład za pomocą swojego firmowego logo. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, jaką zaprezentowaliśmy dla naszych klientów na naszej stronie internetowej.

107 0
11 Generowanie kodów kreskowych

Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami, które mają na celu generowanie kodów kreskowych oraz pomoc firmom, które chcą uzyskać odpowiednie uprawnienia, by znakować swoje towary, co pozwala na ich swobodną sprzedaż. Nasze usługi są sprawne i w pełni profesjonalne, dzięki czemu gwarantują zadowolenie każdego z naszych klientów. Proponowane przez nas oznaczenia towarów są zgodne z wszelkimi normami, co pozwala na uniknięcie błędu. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz usług na najwyższym poziomie.

107 0
12 Toczenie CNC

Obróbka skrawaniem jest procesem wymagającym ogromnej precyzji, a także nowoczesnych sprzętów i świadczona jest tylko przez najbardziej wyspecjalizowane firmy przemysłowe. My jesteśmy jedną z nich i oferujemy Państwu między innymi toczenie CNC, które odbywa się dzięki najlepszym sprzętom oraz kadrze wykwalifikowanych pracowników. Zapewniamy profesjonalne podejście, możliwość obróbki najbardziej skomplikowanych detali, a także krótki czas realizowania zlecenia. Wszystko to w konkurencyjnych cenach.

40 0
13 Termowizja Wrocław

Nierzadko zdarza się, że budynek pomimo posiadania warstwy izolacyjnej w jakiś sposób oddaje duże ilości ciepła i energii na zewnątrz, co przyczynia się do obniżonej temperatury wewnątrz. Pomiary, które mogą zlokalizować przyczynę tego stanu rzeczy to termowizja. Wrocław jest głównym obszarem działalności naszego przedsiębiorstwa, lecz podejmujemy się także zleceń w innych rejonach Polski. Przy wykorzystaniu specjalistycznej kamery na podczerwień, jesteśmy w stanie zaobserwować zmiany zachodzące w ścianach budynku.

252 0
14 Stacja uzdatniania wody

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej firmy. Tworzymy profesjonalne syropiarnie i inne obiekty w tym stacje uzdatniania wody, starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wybierz naszą firmę i przekonaj się, że jesteśmy najlepszymi specjalistami w swojej branży. Więcej informacji czeka na Ciebie na stronie polinox.pl.

94 0
15 Wyroby gumowe

Dostarczamy naszym Klientom przemysłowym rozwiązań ekologicznego wytwarzania energii. To miedzy innymi instalacje działające na zasadzie termolizy oraz pirolizy. Dzięki niem możliwe jest przetworzenie tworzyw sztucznych, takich jak uszczelki, profile, oringi czy inne wyroby z gumy i silikonu. Sprawdź ofertę!

166 0
16 Frezowanie

Zakres naszych usług szczegółowo został zaprezentowany na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziecie Państwo parametry techniczne naszych obrabiarek, dzięki którym wykonywane jest frezowanie. Dzięki nim wykonywane przez nas usługi to precyzyjny proces, jaki możecie Państwo wykonywać nie tylko na różnego typu elementach, jeśli chodzi o materiał, z jakiego wykonane są elementy, ale przede wszystkim różne rozmiary i kształty, na których bez większych problemów możemy wykonać profesjonalne toczenie.

430 0
17 Folia bąbelkowa producent

Nie ma lepszego sposobu na zabezpieczenie transportowanego produktu niż owinięcie go folią bąbelkową. Jako producent prezentujemy Państwu szeroki asortyment najlepszych tego rodzaju wyrobów, które spełnią oczekiwania pod względem wytrzymałości, ceny, a także gabarytów. Pęcherzyki napełnione powietrzem ochronią każdy, najbardziej delikatny wyrób. Zapraszamy!

27 0
18 Czujniki gazu

Specjalizująca się w kwestiach związanych z bezpieczeństwem budynków firma Altersa dysponuje bardzo szerokim asortymentem produktów, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów. Znajdziecie u nas specjalistyczną aparaturę kontrolno-pomiarową, niezawodne czujniki gazu, detektory, wykrywacze nieszczelności oraz innego typu mierniki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie korzystać z najnowocześniejszych standardów produkcji, zapewniając Wam najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania.

549 0
19 Sprzęt medyczny - Johnson & Johnson

Firma Johnson & Johnson jest znana zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Johnson & Johnson ciągle współpracuje z lekarzami pediatrami, tak aby ich produkty i sprzęt medyczny spełniały wszystkie najbardziej rygorystyczne normy. O jakości produktów tej firmy świadczy fakt, iż są stosowane na większości oddziałów noworodkowych w naszym kraju. Do firmy Johnson & Johnson zaufanie ma też większość mam, gdyż używają produktów tej firmy dla swoich dzieci od ponad stu lat.

237 0
20 Seat Centrum - Auto Group

Propozycja naszego serwisu Seat Centrum zakłada nie tylko kompleksową diagnostykę na oryginalnym systemie dedykowanym do tych pojazdów - VAS, ale również skuteczną naprawdę. Przyjmujemy zarówno samochody na gwarancji, jak również w okresie pogwarancyjnym. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

492 1
21 Kosze do segregacji śmieci

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Silver, będącej dostawcą środków do sprzątania. W naszym asortymencie znajdują się między innymi kosze do segregacji śmieci, czyściwa, w tym ręczniki papierowe, które pozwalają na szybkie oczyszczenie powierzchni z wilgotnych zabrudzeń. Są to produkty wyjątkowo chłonne i mocne.

237 1
22 Stacja uzdatniania wody - http://www.krevox.com/

Stacja uzdatniania wody to instalacja, która odpowiedzialna jest za dostarczenie do zakładu pracy czy miasta wody odpowiedniej jakości. Dzięki nam stacja uzdatniania wody będzie inwestycją opłacalną. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej szerokiej oferty produktów oraz usług!

236 0
23 Blacha anodowana

Blacha anodowana może być w różnych kolorach. Zazwyczaj jednak blacha anodowana sprzedawana jest w kolorze naturalnym w trzech zakresach grubości od 0,50 do 4,00 mm, w trzech zakresach szerokości od 1000,00 mm do 1500,00 mm i w trzech zakresach długości od 2000,00 mm do 3000,00 mm. Blachy aluminiowe anodowane w większości przypadków zabezpieczone są z jednej strony folią ochronną.

104 0
- Formularz - -
• Copyrights by www.askierownicy.pl - 2018