Ocena strony 8

Ocena administratora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Wózek samojezdny

Wózki samojezdne pozwolą Państwu na unowocześnienie systemu produkcji. Każdy nasz wózek samojezdny jest oparty o bardzo elastyczny i nowoczesny system. Ułatwi on Państwu transport usprawniając logistykę. Gorąco polecamy to i wiele innych rozwiązań oferowanych przez naszą firmę. Gwarantujemy, że spełnią one Państwa oczekiwania.

93 0
2 linie do peletu

Wykorzystujące słomę, trociny, otręby oraz inne surowce linie do peletu wytwarzają granulat znajdujący zastosowanie jako paliwo przeznaczone do spalania zarówno w indywidualnych, jak i zbiorowych kotłach. Produkcja odbywa się na zasadzie granulowania surowca wytwarzając towar o średnicy nawet 14mm. Wysoka wydajność urządzeń pozwala fabrykować nawet 1,5 tony granulek na godzinę.

353 0
3 Łożyska stożkowe

Jest reprezentantem dystrybutora uszczelnień technicznych oraz narzędzi wykorzystywanych w różnorodnych mechanizmach poruszających się. Jednym z najczęściej zakupowanych za naszym pośrednictwem elementów, są łożyska stożkowe, które znalazły swoje miejsce wśród wielu innych rodzajów. Ich pierścieniowa bieżnia pozwala na nadanie im charakteru rozłącznego. Typami wyróżnianymi w tej kategorii są modele jednorzędowe, dwurzędowe, czterorzędowe oraz dopasowane w zespoleniu.

589 0
4 Anteny LTE Warszawa

Nowoczesne, praktyczne, niezawodne - takie właśnie są anteny LTE, które montujemy i w razie potrzeby serwisujemy. Jeżeli jesteś zwolennikiem innowacyjnych rozwiązań, te bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Szczegółowe informacje na temat naszej propozycji czekają na Ciebie na stronie internetowej.

30 0
5 Sprężarki śrubowe bezolejowe

Dostarczamy wydajne oraz nowoczesne sprężarki śrubowe bezolejowe, których zaletą jest również oszczędność energetyczna. Zajmujemy się nie tylko produkcją urządzeń smarnych, ale również ich projektowaniem, dlatego możemy dostosować konkretne parametry do szczegółowego zapotrzebowania naszych klientów.

211 0
6 Podpórka pod klawiaturę

W naszej ofercie znajduje się między innymi antypoślizgowa podpórka pod klawiaturę. To propozycja, która stanowi oryginalny gadżet reklamowy dla Twojej firmy. Z pewnością przypadnie do gustu Twoim klientom. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment różnego rodzaju artykułów reklamowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

440 0
7 Peryferia do wtryskarek

Na stronie internetowej można znaleźć wszelkie niezbędne wyposażenie do maszyn przemysłowych. Oferowane są między innymi peryferia do wtryskarek, a także formy oraz sprzęt elektryczny, hydrauliczny, dwukomponentowy czy hybrydowy. Oprócz tego przygotowaliśmy układy gorącokanałowe wraz z najważniejszymi akcesoriami.

568 0
8 Zarządzanie Linux

Bezpiecznafirma.com.pl oferuje zarządzanie i konfigurację serwerów. Dla naszych klientów przygotowujemy również dedykowane maszyny pod specjalistyczne zadania. Administracja serwerami Linux jest naszą specjalnością. Nasi pracownicy sprawnie skonfigurują dla Państwa każdą dystrybucję tego systemu, tak, by była ona szybka, bezpieczna i łatwa w obsłudze.

337 0
9 Ładowarka do telefonu

We współczesnych urządzeniach przenośnych baterie wyczerpują się znacznie szybciej niż w starych modelach, dlatego ładowarka do telefonu to niezbędna rzecz, którą należy ze sobą zabrać w podróż. W ofercie naszego sklepu znajdziecie nowoczesne urządzenia, również w wersji bezprzewodowej oraz samochodowej.

28 0
10 Pompy dozujące

Jeżeli tym, czego potrzebujesz, są niezawodne pompy dozujące, trafiłeś we właściwe miejsce. Jesteśmy firmą, która w swojej działalności kieruje się zadowoleniem klienta. Starając się spełnić jego oczekiwania dostarczamy mu artykułów wykonanych z wysoko gatunkowych materiałów z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Wybierz nasze produkty membranowe lub tłokowe - jesteśmy pewni, że ich wybór dostarczy Ci wielu powodów do zadowolenia. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty czekają na Ciebie na stronie internetowej - zapraszamy do odwiedzin.

33 0
11 etykiety tekstylne

Swoje zastosowanie znajdą w postaci wszywek, jak również oznaczeń samoprzylepnych z nylonu. Etykiety tekstylne są bardzo elastyczne, a także odporne na działanie różnego rodzaju środków chemicznych. Najczęściej zadrukowuje się je danymi dotyczącymi rozmiaru ubrania oraz wysokości temperatury w jakiej można daną rzecz prać.

53 0
12 maska spawalnicza

Podczas realizowania obowiązków służbowych należy zwrócić uwagę na prawidłowe zabezpieczenie twarzy. Zapewnia to między innymi dostępna w naszym asortymencie maska spawalnicza. Jej zadaniem będzie ochrona również oczu oraz szyi przed wszelkimi odpryskami oraz iskrami. Podstawowe wyposażenie każdego zakładu i warsztatu.

560 0
13 Dzierżawa drukarek

Nasza firma oferuje wyjątkowe, wysokiej jakości drukarki. Domeną naszej działalności jest zarówno sprzedaż, serwis, jak również dzierżawa drukarek w Warszawie. Gwarantujemy, że nasze sprzęty charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz wytrzymałością. Dzięki temu mogą być one bardzo intensywnie eksploatowane, a mimo to nie zmieniają swoich właściwości. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty dostępnej na stronie internetowej.

576 0
14 Osprzęt łączeniowy

Jeśli chcesz w bezpieczny sposób zamontować urządzenia elektryczne w swoim domu, to dobrym rozwiązaniem będzie osprzęt łączeniowy. W naszym sklepie znajdą Państwo duży wybór różnego rodzaju końcówek kablowych wykonanych z miedzi lub aluminium. W naszym asortymencie mamy również taśmy elektroizolacyjne oraz izolatory i puszki.

568 0
15 Laptopy promocje

Szukasz idealnego notebooka dla siebie, a może dla swojego dziecka? Jeśli nie jesteś pewien, jaką specyfikację powinien mieć model, zgłoś się do nas - pomożemy! Organizujemy promocje na laptopy, więc możesz mieć pewność, że zawsze trafisz na wyjątkową okazję. Świetny sprzęt w niskiej cenie - tak, to możliwe!

276 0
16 Łączniki rurowe

Wykonane z aluminium, co sprawia, że są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia - łączniki rurowe zniosą ciśnienie nawet 6 barów. Służą do łączenia rur ze szklanymi kolanami, a dzięki uszczelkom, w które je wyposażamy, mogą pracować w zakresie temperatur od +80 do -20 stopni Celsjusza. Do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

440 0
17 Etykieciarki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór maszyn niezbędnych w większości zakładów przemysłowych. Polecamy między innymi niezawodne etykieciarki, maszyny doskonale nadające się do oznaczania różnego rodzaju towarów. Zapewniamy, że są to urządzenia wydajne, precyzyjne i gotowe do ciągłej pracy od zaraz.

558 1
18 Polityka bezpieczeństwa informacji

Po wprowadzeniu rozporządzenia wydanego przez Parlament Europejski i Radę Europejską, dotyczącego ochrony osób fizycznych, każdy przedsiębiorca powinien wprowadzić odpowiednie regulacje. Jedną z nich jest polityka bezpieczeństwa informacji. Zapewniamy monitoring systemów i podejmowanie odpowiednich kroków w przypadku zagrożenia cyberatakiem.

111 1
19 listwy ślizgowe

Prezentowane na naszej stronie internetowej rozwiązania są szeroko wykorzystywane w różnych dziedzinach przemysłu. Przedsiębiorstwo poleca nowoczesne i zaawansowane technologicznie podajniki, listwy ślizgowe, silosy, mieszalniki, taśmociągi oraz inne rozwiązania do załadunku oraz transportu sypkich surowców. Ich konstrukcję zaprojektowano z myślą o osiągnięciu maksymalnej wydajności oraz ograniczenia rozsypywania się cennych materiałów i strat z tym związanych. Montaż również nie sprawia większego kłopotu.

31 1
20 Zamek Abloy

W Twojej okolicy doszło ostatnio do kilku włamań i nie chcesz paść ofiarą kolejnego? Wybierz elementy zabezpieczające do drzwi od znanego producenta - Abloy. Lieto Security sprzedaje wkładki, systemy master key (otwieranie kilku zamków za pomocą jednego klucza), kłódki, a także nowoczesne rozwiązania do drzwi aluminiowych. Dzięki wybraniu jednego z tych produktów, zagwarantujesz sobie świetną ochronę domu lub biura. Dostępne master keys mogą posłużyć także w hotelach i pensjonatach, gdzie znajduje się wiele pokojów.

366 2
21 Opakowania kaszerowane

Opakowania tekturowe, kaszerowane są niezwykle uniwersalne. Wykorzystuje się je w wielu gałęziach przemysłu. Firma Mimas działa na krajowym rynku od wielu lat i oferuje Państwu najwyższej jakości opakowania tekturowe. Wykorzystujemy do ich produkcji tekturę 3- lub 5-warstwową. Wychodząc na przeciw wszystkim Państwa oczekiwaniom produkujemy opakowania z uwzględnieniem Państwa indywidualnych oczekiwań. Nasza opakowania z tektury posiadają bardzo przystępne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej.

422 1
22 Skanery 3D

Innowacyjne technologie pozwalają obecnie na znaczne uproszczenie i większą drobiazgowość projektowania różnego rodzaju elementów w technice odwracania. Skanery 3D symetrycznych elementów obrotowych Optic Line bezdotykowo wykonują pomiary geometrii kamerą CCD. Zdecydowanym atutem są praca w środowisku Windows oraz prędkość zapewniona przez wysoką rozdzielczość, dzięki czemu maszyna ta doskonale sprawdza się na liniach produkcyjnych. Dodatkowo, specjalna aplikacja umożliwia wykonywanie pomiarów wałów wykorbionych.

100 1
23 Modułowe strzelnice taktyczne

Zajmujemy się montażem zamkniętych obiektów, które mogą być wykorzystywane do treningów ze stałych lub zmiennych linii otwarcia ognia. Modułowe strzelnice taktyczne tworzymy ze stali, w wybranym przez klienta miejscu poprzez skręcenie ze sobą części i umieszczenie ich na utwardzonym podłożu, co zapewnia stabilność konstrukcji.

228 1
24 Przetwornik napięcia

Tylko w naszym asortymencie znajduje się najlepszy przetwornik napięcia, odznaczający się wysoką jakością, solidnością konstrukcji i przede wszystkim niezawodnością w działaniu. Jeśli potrafisz docenić najlepsze rozwiązania to znaczy, że ta oferta została stworzona specjalnie dla Ciebie! Zainteresowany? Zapraszamy do współpracy!

418 1
25 Rozdzielnice

Przedsiębiorstwo Spamel wyróżnia się bogatą ofertą elementów elektroinstalacyjnych. Oferta firmy obejmuje przyciski sterownicze, rozdzielnice, bezpieczeństwa, awaryjne, rozłączniki izolacyjne oraz wiele innych produktów. Każdy element jest zgodny z wymogami bezpieczeństwa naszego kraju oraz Europy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Spamel na https://www.spamel.com.pl/

324 1
26 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Przyjazne klientom i konkurencyjne renomowane przedsiębiorstwo Pomel oferuje atrakcyjną propozycję świadczeń jak przetwórstwo tworzyw sztucznych, usługi narzędziowe oraz wyroby z tworzyw sztucznych oraz oferuje przygotowane z myślą o klientach reguły współpracy. Nasza firma od początku istnienia skupia się na oferowaniu odbiorcom konkurencyjną, obszerną pozycję świadczeń, która podoła Państwa wielorakim potrzebom.

95 1
27 Producent opakowań kosmetycznych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - jako producent opakowań kosmetycznych proponujemy butelki i słoiczki do przechowywania perfum, kremów, żelów, mleczek do ciała i wielu innych artykułów. Wykorzystując w pracy najnowsze osiągnięcia technologii, możemy wykonać wzory i zdobienia o dowolnym stopniu skomplikowania.

267 1
28 Nadruki na płytach

Nadruki na płytach DVD i CD to właśnie dziedzina, w której jesteśmy profesjonalistami. Już wielu klientów twierdzi, że jesteśmy najlepszą firmą w Polsce, oferującą atrakcyjne warunki współpracy. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane naszą propozycją, do zapoznania się oraz skorzystania z niej, choćby dziś! To inwestycja w najwyższą jakość usług...

551 0
29 Etykieciarki

W naszym asortymencie znajdziecie najbardziej wydajne etykieciarki, jakie wykorzystywane są w licznych przedsiębiorstwach, jakie chcą w odpowiedni sposób oznakować dane produkty, na przykład za pomocą swojego firmowego logo. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, jaką zaprezentowaliśmy dla naszych klientów na naszej stronie internetowej.

107 0
30 Toczenie CNC

Obróbka skrawaniem jest procesem wymagającym ogromnej precyzji, a także nowoczesnych sprzętów i świadczona jest tylko przez najbardziej wyspecjalizowane firmy przemysłowe. My jesteśmy jedną z nich i oferujemy Państwu między innymi toczenie CNC, które odbywa się dzięki najlepszym sprzętom oraz kadrze wykwalifikowanych pracowników. Zapewniamy profesjonalne podejście, możliwość obróbki najbardziej skomplikowanych detali, a także krótki czas realizowania zlecenia. Wszystko to w konkurencyjnych cenach.

40 0
31 Stacja uzdatniania wody

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej firmy. Tworzymy profesjonalne syropiarnie i inne obiekty w tym stacje uzdatniania wody, starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wybierz naszą firmę i przekonaj się, że jesteśmy najlepszymi specjalistami w swojej branży. Więcej informacji czeka na Ciebie na stronie polinox.pl.

94 0
32 Wyroby gumowe

Dostarczamy naszym Klientom przemysłowym rozwiązań ekologicznego wytwarzania energii. To miedzy innymi instalacje działające na zasadzie termolizy oraz pirolizy. Dzięki niem możliwe jest przetworzenie tworzyw sztucznych, takich jak uszczelki, profile, oringi czy inne wyroby z gumy i silikonu. Sprawdź ofertę!

166 0
33 Folia bąbelkowa producent

Nie ma lepszego sposobu na zabezpieczenie transportowanego produktu niż owinięcie go folią bąbelkową. Jako producent prezentujemy Państwu szeroki asortyment najlepszych tego rodzaju wyrobów, które spełnią oczekiwania pod względem wytrzymałości, ceny, a także gabarytów. Pęcherzyki napełnione powietrzem ochronią każdy, najbardziej delikatny wyrób. Zapraszamy!

27 0
34 Kosze do segregacji śmieci

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Silver, będącej dostawcą środków do sprzątania. W naszym asortymencie znajdują się między innymi kosze do segregacji śmieci, czyściwa, w tym ręczniki papierowe, które pozwalają na szybkie oczyszczenie powierzchni z wilgotnych zabrudzeń. Są to produkty wyjątkowo chłonne i mocne.

237 1
35 Blacha anodowana

Blacha anodowana może być w różnych kolorach. Zazwyczaj jednak blacha anodowana sprzedawana jest w kolorze naturalnym w trzech zakresach grubości od 0,50 do 4,00 mm, w trzech zakresach szerokości od 1000,00 mm do 1500,00 mm i w trzech zakresach długości od 2000,00 mm do 3000,00 mm. Blachy aluminiowe anodowane w większości przypadków zabezpieczone są z jednej strony folią ochronną.

104 0
- Formularz - -
• Copyrights by www.askierownicy.pl - 2019