Ocena strony 5

Ocena administratora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Szale bawełniane

Na naszej stronie internetowej posiadamy szeroki wybór tekstyliów. Oprócz koców i ręczników oferujemy także różnego rodzaju szale bawełniane. Są wykonane z najwyższej jakości materiału. Z racji tego, że jest to naturalny surowiec zapewnią odpowiedni komfort cieplny, nie będą się mechaciły i posłużą właścicielowi przez długie lata.

86 0
2 Noże wędkarskie

Zaopatrujemy miłośników rybołówstwa w profesjonalny sprzęt. Oferujemy m.in. składane noże wędkarskie. Dzięki temu, że można go złożyć, jest bezpieczny i poręczny. Rękojeść jest obłożona gumą, co zapobiega wyślizgiwaniu się z ręki - jest to szczególnie ważne, jako że korzysta się z niego głównie w wilgotnych warunkach.

470 0
3 Karma holistyczna dla psa

E-karma.pl przedsiębiorca posiada opinie kapitalnego oraz idealnego przedsiębiorstwa a także posiada nieustannie poszerzaną liczbę zaufanych klientów. Ciepło zapraszamy do dokładnego poznania naszego sklepu internetowego gdzie prezentujemy pokarm, taki jak karmy holistyczne dla psa, które niewątpliwie nakłonią do przyjaznego, a także długofalowego współpracowania.

265 0
4 sklep modelarski Kraków

Oferujemy duży wybór zestawów w sporym przedziale cenowym i o różnym poziomie zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Składanie przedmiotów w pomniejszonej skali może w istocie być prawdziwą pasją. Z nami możesz stopniowo rozwijać swoje umiejętności, chyba że jesteś już ekspertem. Sprawdź nas koniecznie: sklep modelarski w Krakowie.

305 0
5 Koszulka Obcy

W naszej ofercie internetowej, sprzedajemy również różnorodne dodatki i gadżety z symbolem filmowego Obcego, przede wszystkim koszulki i czapki. Alien znany jest fanom science fiction od dekad i jest równie popularny jak wiele innych serii filmowych (np. Star Wars). Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie sklepu.

52 0
6 archiwizacja dokumentów Warszawa

Zdajemy sobie sobie sprawę, jak ważne jest utrzymanie porządku w przestrzeni biurowej. Archiwizacja dokumentów ma kluczowe znaczenie w kontekście efektywnej pracy. Mając to na uwadze, nasza zlokalizowana na terenie Warszawy firma oferuje szeroki wybór segregatorów i przekładek, dzięki którym łatwo uporządkujesz swoje akta.

389 0
7 RTG weterynaryjne

Jeśli podejrzewamy, że z naszym czworonogiem dzieje się coś złego, należy zgłosić się do placówki specjalistycznej. Specjalista przeprowadzi diagnozę i rozpoznanie. Jeśli lekarz podejrzewa złamanie lub zwichnięcie łapy, niezbędne będzie RTG weterynaryjne. Wówczas możliwa jest ocena stanu kości i stawów zwierzęcia.

538 0
8 płyn do dezynfekcji

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo płyn do dezynfekcji rąk i skóry wielu renomowanych marek, w różnych wielkościach i rodzajach. Każdy z nich ma działanie silnie antybakteryjne - zabezpiecza przed rozprzestrzenieniem się wirusów takich jak chociażby HIV, HPV, ebola, grypy oraz grzybów, bakterii i prątków gruźlicy. Znamy Państwa potrzeby, dlatego oferujemy również same dozowniki, dostosowane do tradycyjnego użycia, jak i dozowniki łokciowe. Istnieje także możliwość zakupu tego produktu w formie emulsji i sprayu.

260 0
9 Producent toreb papierowych

Oferujemy ekologiczne opakowania, w których z powodzeniem można przechowywać różnorodne artykuły, w tym również żywność. Jako producent toreb reklamowych, oferujemy modele krzyżowe oraz wersje zakupowe z estetycznym nadrukiem, wyposażone w uchwyty umożliwiające łatwe przenoszenie wszelkich produktów.

24 0
10 firany do kuchni

Jednym z istotnych elementów dekoracji wnętrza są osłony okienne, które, jeśli zostały odpowiednio dobrane do stylu wystroju, podkreślają jego indywidualny charakter. W ofercie sklepu internetowego DaReni znajdziecie Państwo różnego rodzaju zasłony i firany do kuchni, a także salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego, dostępne w pełnej gamie wzorów i kolorów. Zapewniają one przytulną, pełną domowego ciepła atmosferę, a przy tym chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza oraz przed chłodem.

170 0
11 Taśmy do pakowania

Taśmy z nadrukiem to idealny materiał pakowy wykorzystywany zarówno jako sklejająca kartony, czy innego rodzaju paczki, a także jako swego rodzaju plomba zabezpieczająca przed otwarciem opakowania przez niepożądane osoby. Nasze taśmy z nadrukiem to wyjątkowo wytrzymałe i zawierające mocny klej. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

100 1
12 wynajem kserokopiarek

Poszukujesz specjalistów, którzy byliby w stanie zatroszczyć się o odpowiednią sprawność techniczną Twoich maszyn poligraficznych? Jesteśmy przekonani, że nasze działania pozwolą tego dokonać. Proponujemy również cykliczne kontrole serwisowe, które pozwolą uchronić się przed kosztownymi usterkami. Oferujemy też dzierżawę kserokopiarek firmy Konica, czyli wsparcie szczególnie dla tych, dla których priorytetem jest podtrzymanie płynnej, wydajnej pracy biura lub przedsiębiorstwa.

25 1
13 Żurawie wieżowe

Stawiamy na stabilność oraz solidność każdej konstrukcji, dlatego właśnie wynajmujemy żurawie wieżowe! MASTER to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na sprzętach najwyższej jakości. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i profesjonalne doradztwo, w doborze odpowiednich dźwigów...

576 1
- Formularz - -
• Copyrights by www.askierownicy.pl - 2021