Ocena strony 5

Ocena administratora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Kosze świąteczne

W tym roku zaskocz pracowników lub kontrahentów wyjątkowym prezentem gwiazdkowym. Oferujemy kosze świąteczne, a także zestawy upominków w formie drewnianej skrzynki. W środku znajdują się przysmaki delikatesowe takie jak pralinki, konfitury czy pierniczki, które umilą obdarowanym osobom wigilijny wieczór.

337 1
2 Przebrania dla dzieci

Nasz sklep internetowy został stworzony z myślą o najmłodszych, a także aby aby umożliwić naszym Klientom dostęp do najlepszych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach i uroczystościach. Mix Party oferuje m. in. karnawałowe przebrania dla dzieci, wśród których znajdziecie kostiumy z przedstawieniami zwierząt, postaci bajkowych i wiele więcej.

575 1
3 Promienniki podczerwieni

Ogrzewanie promiennikowe to sposób na skuteczne, wydajne i oszczędne ogrzanie danego budynku, czy konkretnego pomieszczenia. Zapewniamy, że będą Państwo zachwyceni uzyskanymi efektami. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja Klientów, dlatego też proponujemy im wyjątkowy sposób, zgodny z najnowszymi standardami kontroli i sterowania temperaturą w budynkach.

337 1
4 ursus c 328 części

W swoim asortymencie posiadamy produkty do maszyn rolniczych. Wśród nich znajdują się między innymi części do ciągnika ursus c 328. Kupisz u nas czujniki elektryczne, dźwignie sprzęgła, filtry oleju, nasadki tłumika czy też panewki. W ofercie mamy także osłony - na sprzęgło oraz przewody elektryczne.

185 1
5 Taśmy do pakowania

Taśmy z nadrukiem to idealny materiał pakowy wykorzystywany zarówno jako sklejająca kartony, czy innego rodzaju paczki, a także jako swego rodzaju plomba zabezpieczająca przed otwarciem opakowania przez niepożądane osoby. Nasze taśmy z nadrukiem to wyjątkowo wytrzymałe i zawierające mocny klej. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

100 1
6 KINGSPAN - Płyty warstwowe ceny

Produkujemy wysokiej klasy płyty warstwowe w przystepnej cenie, które wykazują się doskonałym działaniem i wytrzymałością. Nasza firma jest liderem w swojej branży, o czym przekonało się już wielu zadowolonych klientów, którzy do tej pory nam zaufali. Wybierz nasze produkty - z pewnością będzie to korzystna inwestycja.

243 1
7 Deski tarasowe

Nasz sklep oferuje szeroki wybór desek tarasowych. W ofercie znajdują się zarówno deski tarasowe z drewna egzotycznego jak i polskiego takiego jak modrzew czy sosna. Klienci znajdą tu również niezbędne wkręty, akcesoria i legary pozwalające na montaż tarasu. Nasza firma, dzięki współpracy z rzetelnymi podwykonawcami oferuje także montaż tarasów.

308 1
8 Kserokopiarki Konica - DKS Sp. z o.o.

Poszukujesz specjalistów, którzy byliby w stanie zatroszczyć się o odpowiednią sprawność techniczną Twoich maszyn poligraficznych? Jesteśmy przekonani, że nasze działania pozwolą tego dokonać. Proponujemy również cykliczne kontrole serwisowe, które pozwolą uchronić się przed kosztownymi usterkami. Oferujemy też dzierżawę kserokopiarek firmy Konica, czyli wsparcie szczególnie dla tych, dla których priorytetem jest podtrzymanie płynnej, wydajnej pracy biura lub przedsiębiorstwa.

25 1
9 Master

Stawiamy na stabilność oraz solidność każdej konstrukcji, dlatego właśnie wynajmujemy żurawie wieżowe! MASTER to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na sprzętach najwyższej jakości. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i profesjonalne doradztwo, w doborze odpowiednich dźwigów...

576 1
10 Przeprowadzki firm

Poszukując odpowiedniego miejsca na otwarcie własnej firmy i osiedlenie się, na ogół wybieramy duże miasta. Jest w nich sporo miejsc pracy, większe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników, jest także silne wsparcie dla nowych przedsiębiorstw. Bez obaw możemy szukać tu nieruchomości dla siebie, jeżeli jednak mieszkamy w innym mieście, wiążą się z tym długie przeprowadzki firm. Gdańsk jest miejscem, gdzie łatwo znaleźć usługodawców oferujących przewóz naszego dobytku. Polecamy się w każdej sytuacji!

407 2
- Formularz - -
• Copyrights by www.askierownicy.pl - 2018