Ocena strony 4

Ocena administratora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Zwolnienie lekarskie online

Aby otrzymać zwolnienie lekarskie online, wystarczy umówić się na wizytę zdalną z lekarzem, który przeprowadzi konsultację przez internet. Podczas wizyty lekarz oceni stan zdrowia pacjenta i w razie potrzeby wystawi e-zwolnienie, które zostanie przesłane elektronicznie do pracodawcy oraz ZUS. Dzięki temu pacjent nie musi osobiście dostarczać dokumentów do swojego miejsca pracy czy oddziału ZUS.

475 0
2 Materac przeciwodleżynowy dla noworodków

W ofercie naszego sklepu medycznego znajdą Państwo takie produkty, jak na przykład materac przeciwodleżynowy dla noworodków. To oferta, która skierowana jest dla maluszków, które na co dzień zmagają się z rehabilitacją i zmuszone są spędzać dużo czasu w szpitalu lub po prostu w łóżku ze względów zdrowotnych. Materac przeciwodleżynowy pozwoli im uchronić się przed złymi skutkami długotrwałego leżenia, jakim są odleżyny oraz zapewni komfort wypoczynku i snu.

169 0
3 Nursing care buty

Nasze produkty są specjalnie zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby osób z cukrzycą, oferując wyjątkowy komfort i ochronę dla wrażliwych stóp. Nursing Care to buty, które charakteryzują się szczególną konstrukcją, która minimalizuje ryzyko otarć i ran, co jest kluczowe w zapobieganiu powikłaniom cukrzycowym. Dzięki elastycznym materiałom i odpowiedniemu wsparciu, buty Nursing Care zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i rozkładają nacisk na stopę, co jest niezbędne dla osób z zaburzeniami czucia i krążenia związanymi z cukrzycą.

311 0
4 Jak wyprodukować suplement diety

To, jak wyprodukować suplement diety jest zależne od systemu, który panuje w danej firmie. U nas produkcja suplementów diety składa się z kilku etapów. Pierwszym jest dobranie surowców i ich przetwarzanie i nadawania im odpowiedniej postaci, np. Tabletek lub proszku do rozpuszczania. Kolejny etap to nadzór nad jakością produkcji, po którym następuje personalizacja produktu pod względem formy, dawkowania, opakowania itp. Ostatnim etapem jest etykietowanie.

485 0
5 Konsultacja psychologiczna online

Pomagam osobom zmagającym się z niskim poczuciem własnej wartości, lękami, zaburzeniami osobowości, napadami paniki oraz problemami z wyrażaniem własnych emocji. Konsultacja psychologiczna online może być przeze mnie przeprowadzona w języku polskim lub angielskim. Stosuję terapię poznawczo-behawioralną oraz terapię schematu.

452 0
6 Materac gimnastyczny składany

W naszym sklepie proponujemy wiele akcesoriów rehabilitacyjnych. W tym miejscu mamy do zaoferowania materac gimnastyczny składany. Wykonany jest z elastycznej pianki typu RG, natomiast warstwa zewnętrzna uszyta jest z ekoskóry. Charakteryzuje się dużym wymiarem oraz charakterystyczną budową. Dzięki temu, że można je złożyć na trzy części, bez problemu przechowasz je w dowolnym miejscu. Model dostępny jest z poszewką w kolorze m.in. czarnym, zielonym, żółtym, niebieskim oraz czerwonym. Sprawdzi się doskonale w gabinecie masażu, klubie sportowym czy placówce rehabilitacyjnej.

317 0
7 Podolog Wrocław

Zadaniem naszego gabinetu jest diagnostyka, profilaktyka oraz leczenie chorób stóp. Chodzi tu głównie o różne zmiany pojawiające się w obrębie skóry: wrastające płytki paznokcia oraz inne schorzenia. Podolog we Wrocławiu przyjmuje pacjentów na różne zabiegi, m.in. usuwanie nagniotków i brodawek czy rekonstrukcję zdeformowanej płytki. Zapraszamy do kontaktu!

420 0
8 Łysienie plackowate leczenie

Dermatolog na pewno przepisze nam odpowiednie lekarstwa na łysienie plackowate. Możemy w ten sposób zahamować rozwój choroby a zarazem uniknąć dalszych konsekwencji nieleczonego schorzenia. Pamiętajmy, że w niektórych przypadkach leczenie łysienia może być mniej kosztowne niż inne kuracje gwarantujące odrost włosów. Bo przecież w dzisiejszych czasach możemy znaleźć tani a zarazem skuteczny preparat zapobiegający łysieniu.

402 0
9 Cytogenetyka

Badanie komórek macierzystych nie od dziś jest tematem frapującym większość naukowców na całym świecie. Wykrycie prawidłowości zawartych w najmniejszych strukturalnych i funkcjonalnych jednostkach organizmów żywych może być początkiem wyeliminowania czynników, które powodują choroby przewlekłe. Cytogenetyka jest dziedziną nauki zajmującą się analizą chromosomów. Dokładnie koncentruje się na ich kształcie, liczbie oraz dziedziczeniu. Klasyczne badanie opiera się na analizie chromosomów przed podziałem mitotycznym komórki w stadium metafazy.

463 0
10 Reumatolog Kalisz

Jeśli masz problemy z poruszaniem się, dokucza Ci sztywność stawów lub bóle układu kostnego, udzielić pomocy może lekarz reumatolog. W naszej poradni w Kaliszu zajmujemy się diagnostyką chorób w tym obszarze oraz leczeniem na przykład reumatoidalnego zapalenia stawów, krystalopatii, bolesnych zwyrodnień.

186 0
11 Suplementy dla kobiet

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno suplementy dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Każda z płci wymaga różnych witamin, które dostarczane mogą być za pośrednictwem dostępnych u nas produktów. Optymalne wsparcie diety dla Pań może pomóc dostarczyć organizmowi niezbędnych składników i wartości.

358 0
12 Pościel antyalergiczna

Jeśli jesteś uczuleniowcem, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że gdy objawy się pojawią jest już za późno na jakiekolwiek działania. Możesz zapobiec swojemu złemu samopoczuciu, wywołanego przez reakcję na kurz i roztocza dzięki naszym wyjątkowym produktom. Poduszki oraz kołdry wykonane są ze specjalistycznego materiału, które zatrzymują uczulające Cię bodźce. Dlatego jeśli szukasz rozwiązania, które zapewni Ci spokojny sen, nasz pościel antyalergiczna w niskiej cenie sprawdzi się doskonale.

172 0
13 Dentysta Bydgoszcz

Regularna kontrola uzębienia jest podstawą właściwej profilaktyki, która często pozwala uniknąć skomplikowanego leczenia. Dentysta w gabinecie w Bydgoszczy przeprowadza okresowy przegląd oraz stawia wstępną diagnozę. Na podstawie badania i wywiadu z pacjentem podejmowane są decyzje odnośnie metod dalszego leczenia lub udzielane wskazówki dotyczące zasad pielęgnacji zębów.

566 0
14 Psychoterapeuta Kraków

W gabinecie prowadzone są działania, które wspierają klienta w radzeniu sobie ze złym samopoczuciem i spadkami nastroju. Psychoterapia poznawcza kładzie nacisk na teraźniejszość i zrealizowanie konkretnego celu oraz zmianę sposobu myślenia osoby cierpiącej. W tej metodzie stosuje się takie narzędzia jak zapis myśli, prowadzenie dzienników, dialog oraz zadania, które ma wykonywać klient. Działania te są stosowane w przypadku takich zaburzeń jak depresja, bulimia, stres pourazowy, lęki i fobie społeczne oraz borderline.

573 0
15 stomatolog nad morzem

Jeżeli szukasz stomatologa, który zajmie się Tobą kompleksowo, a mieszkasz nad morzem to zapraszamy! Nasz gabinet zlokalizowany jest w Świnoujściu i jesteśmy otwarci zarówna dla dorosłych jak i dzieci. Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej na temat oferowanych przez nas usług. Zapraszamy!

80 0
16 Ortopeda Suwałki

W zakresie usług Centrum Medycznego Suwałki leży zarówno diagnostyka, jak i zapobieganie oraz leczenie różnego rodzaju wrodzonych oraz nabytych urazów i schorzeń narządów ruchu. Pracujący na miejscu ortopeda świadczy pomoc zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W poradni leczone są m.in. wady stóp, postawy, a także choroby tkanek miękkich.

246 0
17 Herbata sklep

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasz sklep. Herbata z oferowanego asortymentu to produkty najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych dostawców z całego świata. Znajdziecie Państwo u nas wysokogatunkowe odmiany czarne, czerwone, białe, zielone oraz żółte. Proponujemy warianty czyste, bez domieszek oraz smakowe, z dodatkiem suszonych kwiatów, owoców czy ziół.

239 0
18 fizjoterapia najmłodszych

Zmniejszone napięcie mięśni może objawiać się na przykład poprzez powolne podnoszenie głowy u dziecka czy też spowolnione siadanie i chodzenie. Takimi przypadkami zajmuje się fizjoterapia najmłodszych. W centrum prowadzona jest rehabilitacja dzieci, wspierająca ich powrót do zdrowia i dająca szansę na prawidłowe funkcjonowanie w przyszłości.

143 0
19 Noże rzeźnicze

Nasz sklep zajmuje się dystrybucją narzędzi, które pozwolą Ci odpowiednio oprawić mięso. Nasze noże rzeźnicze pomogą Ci odpowiednio oprawić i poporcjować daną tuszę. Posiadamy specjalistyczne modele, dzięki czemu będziesz mógł wybrać odpowiednie modele do Twoich potrzeb. Nasze produkty przydadzą się wszystkim masażom.

407 1
- Formularz - -
• Copyrights by www.askierownicy.pl - 2024