Ocena strony 4

Ocena administratora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Pościel antyalergiczna

Jeśli jesteś uczuleniowcem, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że gdy objawy się pojawią jest już za późno na jakiekolwiek działania. Możesz zapobiec swojemu złemu samopoczuciu, wywołanego przez reakcję na kurz i roztocza dzięki naszym wyjątkowym produktom. Poduszki oraz kołdry wykonane są ze specjalistycznego materiału, które zatrzymują uczulające Cię bodźce. Dlatego jeśli szukasz rozwiązania, które zapewni Ci spokojny sen, nasz pościel antyalergiczna w niskiej cenie sprawdzi się doskonale.

172 0
2 sklep stomatologiczny

Nasz sklep stomatologiczny posiada w ofercie specjalistyczny sprzęt, przeznaczony do gabinetów zajmujących się pracą z uzębieniem. Proponujemy różne modele unitów, foteli dentystycznych, lamp bakteriobójczych, asystorów czy piaskarek, dostępnych wraz z szczegółowym opisem technicznym, na naszej stronie internetowej.

546 0
3 covid test Katowice

Posiadamy grupę placówek, w których wykonuje się badania laboratoryjne i pobiera próbki. W naszym punkcie w Katowicach można zrobić test na Covid. Mamy dwa rodzaje takiego badania: antygenowe, stwierdzające obecność przeciwciał, oraz PCR, wykrywające aktywną infekcję. Do badania pobiera się próbkę krwi lub wymaz z nosa.

249 0
4 Dentysta Bydgoszcz

Regularna kontrola uzębienia jest podstawą właściwej profilaktyki, która często pozwala uniknąć skomplikowanego leczenia. Dentysta w gabinecie w Bydgoszczy przeprowadza okresowy przegląd oraz stawia wstępną diagnozę. Na podstawie badania i wywiadu z pacjentem podejmowane są decyzje odnośnie metod dalszego leczenia lub udzielane wskazówki dotyczące zasad pielęgnacji zębów.

566 0
5 Probiotyki do picia

Jesień i zima sprzyja rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów. Jeśli komuś z Twoich domowników przydarzyła się infekcja i musiał sięgnąć po mocne leki, to warto osłonić żołądek dodatkową warstwą. Zapraszamy Cię do naszego sklepu online, w którym znajdziesz probiotyki do picia, takie w kapsułkach i tabletkach.

349 0
6 poduszka do prawidłowego siedzenia

Znaczna większość z nas spędza niemal cały dzień przed komputerem na niedostosowanych do tego celu krzesłach lub fotelach. Niewłaściwa postawa ciała może powodować ból kręgosłupa oraz wiele innych dolegliwości. Proponowana przez nas poduszka do prawidłowego siedzenia jest niezwykle wygodna i pomaga wyrabiać zdrowe nawyki.

61 0
7 Psychoterapeuta Kraków

W gabinecie prowadzone są działania, które wspierają klienta w radzeniu sobie ze złym samopoczuciem i spadkami nastroju. Psychoterapia poznawcza kładzie nacisk na teraźniejszość i zrealizowanie konkretnego celu oraz zmianę sposobu myślenia osoby cierpiącej. W tej metodzie stosuje się takie narzędzia jak zapis myśli, prowadzenie dzienników, dialog oraz zadania, które ma wykonywać klient. Działania te są stosowane w przypadku takich zaburzeń jak depresja, bulimia, stres pourazowy, lęki i fobie społeczne oraz borderline.

573 0
8 stomatolog nad morzem

Jeżeli szukasz stomatologa, który zajmie się Tobą kompleksowo, a mieszkasz nad morzem to zapraszamy! Nasz gabinet zlokalizowany jest w Świnoujściu i jesteśmy otwarci zarówna dla dorosłych jak i dzieci. Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej na temat oferowanych przez nas usług. Zapraszamy!

80 0
9 Ortopeda Suwałki

W zakresie usług Centrum Medycznego Suwałki leży zarówno diagnostyka, jak i zapobieganie oraz leczenie różnego rodzaju wrodzonych oraz nabytych urazów i schorzeń narządów ruchu. Pracujący na miejscu ortopeda świadczy pomoc zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W poradni leczone są m.in. wady stóp, postawy, a także choroby tkanek miękkich.

246 0
10 Herbata sklep

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasz sklep. Herbata z oferowanego asortymentu to produkty najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych dostawców z całego świata. Znajdziecie Państwo u nas wysokogatunkowe odmiany czarne, czerwone, białe, zielone oraz żółte. Proponujemy warianty czyste, bez domieszek oraz smakowe, z dodatkiem suszonych kwiatów, owoców czy ziół.

239 0
11 fizjoterapia najmłodszych

Zmniejszone napięcie mięśni może objawiać się na przykład poprzez powolne podnoszenie głowy u dziecka czy też spowolnione siadanie i chodzenie. Takimi przypadkami zajmuje się fizjoterapia najmłodszych. W centrum prowadzona jest rehabilitacja dzieci, wspierająca ich powrót do zdrowia i dająca szansę na prawidłowe funkcjonowanie w przyszłości.

143 0
12 Wyposażenie gabinetów stomatologicznych

Oferujemy nie tylko sprzedaż sprzętu dentystycznego, ale także jego serwisowanie. Znajdziesz tu kompletne wyposażenie gabinetów stomatologicznych - zarówno pompy ssące, jak i monitory medyczne czy aparaty pantomograficzne oraz rentgenowskie. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt - służymy klientom także radą.

459 0
13 Skinsept pur

Oferujemy Państwu specjalistyczny środki do dezynfekcji skóry. Jednym z nich jest Ecolab Skinsept pur, który służy do odkażania m.in. przed iniekcjami, punkcjami czy zabiegami. Skuteczność produktu wynika z zawartych w nim substancji czynnych - alkoholi, które dezynfekują i odtłuszczają powierzchnię skóry.

323 1
14 Noże rzeźnicze

Nasz sklep zajmuje się dystrybucją narzędzi, które pozwolą Ci odpowiednio oprawić mięso. Nasze noże rzeźnicze pomogą Ci odpowiednio oprawić i poporcjować daną tuszę. Posiadamy specjalistyczne modele, dzięki czemu będziesz mógł wybrać odpowiednie modele do Twoich potrzeb. Nasze produkty przydadzą się wszystkim masażom.

407 1
- Formularz - -
• Copyrights by www.askierownicy.pl - 2022