Ocena strony 4

Ocena administratora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 odzież ochronna medyczna

Jeśli jesteś lekarzem lub pielęgniarką, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że wykonywanie zawodu bez odpowiednich ubrań zabezpieczających nie byłoby higieniczne. Odpowiadając na potrzeby klientów, nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór produktów. Odzież ochronna medyczna sprawdzi się w podczas wykonywania zabiegów oraz badań.

499 0
2 Suplementy dla kobiet

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno suplementy dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Każda z płci wymaga różnych witamin, które dostarczane mogą być za pośrednictwem dostępnych u nas produktów. Optymalne wsparcie diety dla Pań może pomóc dostarczyć organizmowi niezbędnych składników i wartości.

358 0
3 Olej rzepakowy tłoczony na zimno

Preferujemy produkty naturalne, które nie zawierają konserwantów i barwników, stosowane są coraz częściej zarówno w kuchni, jak i w kosmetyce. W naszej firmie wytwarzane są tłuszcze nierafinowane, które cechuje wysoka zawartość witamin i minerałów. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się olej rzepakowy tłoczony na zimno, który można stosować do smażenia, ale także do surówek i sałatek oraz innych popularnych dań. Charakterystyczną cechą takich wyrobów jest wysoka zawartość kwasów omega-3 i omega-6.

275 0
4 Pościel antyalergiczna

Jeśli jesteś uczuleniowcem, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że gdy objawy się pojawią jest już za późno na jakiekolwiek działania. Możesz zapobiec swojemu złemu samopoczuciu, wywołanego przez reakcję na kurz i roztocza dzięki naszym wyjątkowym produktom. Poduszki oraz kołdry wykonane są ze specjalistycznego materiału, które zatrzymują uczulające Cię bodźce. Dlatego jeśli szukasz rozwiązania, które zapewni Ci spokojny sen, nasz pościel antyalergiczna w niskiej cenie sprawdzi się doskonale.

172 0
5 covid test Katowice

Posiadamy grupę placówek, w których wykonuje się badania laboratoryjne i pobiera próbki. W naszym punkcie w Katowicach można zrobić test na Covid. Mamy dwa rodzaje takiego badania: antygenowe, stwierdzające obecność przeciwciał, oraz PCR, wykrywające aktywną infekcję. Do badania pobiera się próbkę krwi lub wymaz z nosa.

249 0
6 Dentysta Bydgoszcz

Regularna kontrola uzębienia jest podstawą właściwej profilaktyki, która często pozwala uniknąć skomplikowanego leczenia. Dentysta w gabinecie w Bydgoszczy przeprowadza okresowy przegląd oraz stawia wstępną diagnozę. Na podstawie badania i wywiadu z pacjentem podejmowane są decyzje odnośnie metod dalszego leczenia lub udzielane wskazówki dotyczące zasad pielęgnacji zębów.

566 0
7 Probiotyki do picia

Jesień i zima sprzyja rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów. Jeśli komuś z Twoich domowników przydarzyła się infekcja i musiał sięgnąć po mocne leki, to warto osłonić żołądek dodatkową warstwą. Zapraszamy Cię do naszego sklepu online, w którym znajdziesz probiotyki do picia, takie w kapsułkach i tabletkach.

349 0
8 Psychoterapeuta Kraków

W gabinecie prowadzone są działania, które wspierają klienta w radzeniu sobie ze złym samopoczuciem i spadkami nastroju. Psychoterapia poznawcza kładzie nacisk na teraźniejszość i zrealizowanie konkretnego celu oraz zmianę sposobu myślenia osoby cierpiącej. W tej metodzie stosuje się takie narzędzia jak zapis myśli, prowadzenie dzienników, dialog oraz zadania, które ma wykonywać klient. Działania te są stosowane w przypadku takich zaburzeń jak depresja, bulimia, stres pourazowy, lęki i fobie społeczne oraz borderline.

573 0
9 stomatolog nad morzem

Jeżeli szukasz stomatologa, który zajmie się Tobą kompleksowo, a mieszkasz nad morzem to zapraszamy! Nasz gabinet zlokalizowany jest w Świnoujściu i jesteśmy otwarci zarówna dla dorosłych jak i dzieci. Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej na temat oferowanych przez nas usług. Zapraszamy!

80 0
10 Ortopeda Suwałki

W zakresie usług Centrum Medycznego Suwałki leży zarówno diagnostyka, jak i zapobieganie oraz leczenie różnego rodzaju wrodzonych oraz nabytych urazów i schorzeń narządów ruchu. Pracujący na miejscu ortopeda świadczy pomoc zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W poradni leczone są m.in. wady stóp, postawy, a także choroby tkanek miękkich.

246 0
11 Herbata sklep

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasz sklep. Herbata z oferowanego asortymentu to produkty najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych dostawców z całego świata. Znajdziecie Państwo u nas wysokogatunkowe odmiany czarne, czerwone, białe, zielone oraz żółte. Proponujemy warianty czyste, bez domieszek oraz smakowe, z dodatkiem suszonych kwiatów, owoców czy ziół.

239 0
12 fizjoterapia najmłodszych

Zmniejszone napięcie mięśni może objawiać się na przykład poprzez powolne podnoszenie głowy u dziecka czy też spowolnione siadanie i chodzenie. Takimi przypadkami zajmuje się fizjoterapia najmłodszych. W centrum prowadzona jest rehabilitacja dzieci, wspierająca ich powrót do zdrowia i dająca szansę na prawidłowe funkcjonowanie w przyszłości.

143 0
13 Wyposażenie gabinetów stomatologicznych

Oferujemy nie tylko sprzedaż sprzętu dentystycznego, ale także jego serwisowanie. Znajdziesz tu kompletne wyposażenie gabinetów stomatologicznych - zarówno pompy ssące, jak i monitory medyczne czy aparaty pantomograficzne oraz rentgenowskie. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt - służymy klientom także radą.

459 0
14 Skinsept pur

Oferujemy Państwu specjalistyczny środki do dezynfekcji skóry. Jednym z nich jest Ecolab Skinsept pur, który służy do odkażania m.in. przed iniekcjami, punkcjami czy zabiegami. Skuteczność produktu wynika z zawartych w nim substancji czynnych - alkoholi, które dezynfekują i odtłuszczają powierzchnię skóry.

323 1
15 Noże rzeźnicze

Nasz sklep zajmuje się dystrybucją narzędzi, które pozwolą Ci odpowiednio oprawić mięso. Nasze noże rzeźnicze pomogą Ci odpowiednio oprawić i poporcjować daną tuszę. Posiadamy specjalistyczne modele, dzięki czemu będziesz mógł wybrać odpowiednie modele do Twoich potrzeb. Nasze produkty przydadzą się wszystkim masażom.

407 1
- Formularz - -
• Copyrights by www.askierownicy.pl - 2023