Ocena strony 4

Ocena administratora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Prywatny dom opieki

Nieopodal stolicy znajduje się nasz prywatny dom opieki. To malownicze położenie sprawia, że nasi podopieczni czują się tu dobrze. Poczucie komfortu zapewniają także wygodnie urządzone pokoje oraz bardzo starannie wykończona przestrzeń wspólna. Ponadto znajdują się pod czujnym okiem życzliwego personelu.

479 0
2 Szpital rehabilitacyjny

Fizjoterapia po operacji kręgosłupa to bardzo ważny etap odzyskiwania pełnej sprawności. Nasz szpital rehabilitacyjny oferuje opiekę stacjonarną, jak również z dojazdem do domu pacjenta. Systematyczne ćwiczenia pod okiem specjalistów pozwalają zwiększyć stopniowo zakres ruchu, wyeliminować dolegliwości bólowe i usprawnić pacjenta.

532 0
3 Kompleksowa obsługa BHP

Kompleksowa obsługa BHP - szkolenia, kursy, doradztwo i wiele innych usług, które zapewnią bezpieczeństwo i higienę w każdym przedsiębiorstwie. Nasi specjaliści to osoby wyjątkowo rzetelne i kreatywne, które wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Dzięki nim możesz być pewien, że realizowana będzie przez nas na najwyższym poziomie.

188 0
4 Słoiki pet

Trwałe i funkcjonalne słoiki PET - właśnie takie artykuły sprzedajemy w naszym sklepie internetowym. Szeroki wybór w zakresie rozmiarów i kształtów powoduje, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wybierz nasze słoiki PET a przekonamy Cię, że nasza propozycja jest najbardziej atrakcyjna na rynku. Zapraszamy do zakupów.

420 0
5 Ortodonta dla dzieci Wrocław Krzyki

Wady zgryzu i wszelkie nierówności zębów składają się nie tylko na dyskomfort w trakcie jedzenia czy żucia, ale i uniemożliwiają często pełne rozluźnienie się w towarzystwie. Jeśli zdarza się Państwu zauważyć nierówności w zgryzie dziecka rozwiązaniem będzie dobry ortodonta. Oferujemy usługi także w tym zakresie, podejmując się dokładnej analizy stanu jamy ustnej, by następnie przygotować aparat, który będzie leczył Państwa pociechę. Klinikę znajdziecie Państwo we Wrocławiu - dzielnicy Krzyki.

186 0
6 Bransoletki magnetyczne

Odczuwasz ciągłe zmęczenie i jesteś narażony na promieniowanie komputerów? Przyda Ci się regulacja bioprądów! Pomocne okażą się bransoletki magnetyczne. Dzięki połączeniu magnesu z tytanem równoważą one jony ujemne i dodatnie w ludzkim organizmie. Dodatkowo niwelują powstawanie szkodliwych wolnych rodników.

378 0
7 Rękawice medyczne

Rękawice lateksowe to produkt, który znalazł szerokie zastosowanie w medycynie. Są one wykorzystywane zarówno podczas badań diagnostycznych, jak i zabiegów czy operacji. Oferowane w naszym sklepie rękawice lateksowe to produkty najwyższej jakości, które spełnią każde oczekiwania. Serdecznie zapraszamy! Ponadto, w naszym sklepie znajdą Państwo również odzież i obuwie ochronne wykorzystywane w ośrodkach, szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich.

408 0
8 Badanie borelioza

Nasza placówka przeprowadza specjalistyczne testy na występowanie najpopularniejszej choroby odkleszczowej. Zakażenie człowieka następuje poprzez wydzielanie śliny owada w głąb ciała ofiary. Badanie na boreliozę pozwala wykryć chorobę w pierwszym stadium. Dzięki temu w szybkim czasie można przeprowadzić odpowiednią kurację antybiotykową.

349 0
9 http://kamal-bet.pl/lokalizacje/wojewodztwo-lodzkie

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości szamba betonowego w przystępnej cenie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas szeroki wybór modeli zarówno naziemnych jak i podziemnych, które doskonale sprawdzą się na każdym terenie. Pozwalają one w sposób czysty przechowywać codzienne nieczystości. Polecamy nasze usługi na terenie województwa łódzkiego.

196 0
10 Bojler z wężownicą

Dostępne w naszym asortymencie bojlery dwupłaszczowe, czy z wężownicą, zdobyły już ogromną popularność na polskim rynku. Nasi klienci doceniają ich najwyższą jakość oraz niezawodność w każdej sytuacji. Dołącz zatem do ich zadowolonego grona i ciesz się najkorzystniejszymi rozwiązaniami! Gorąco zapraszamy do kontaktu.

489 0
11 http://www.promarklight.pl/glowiczki.php

Promark Light chce działać jak najlepiej. Stawia sobie poprzeczkę naprawdę wysoko. Nie można tego nie zauważyć. Dla nas rozwój jest najważniejszy. Nie można zapominać jak wiele daje nam sięganie po to co najlepsze. Promark Light daje swoim Klientom nie tylko głowice drukujące i terminale, ale także profesjonalne folie samoprzylepne, świetne taśmy barwiące oraz taśmy termotransferowe.

497 0
12 Usg 3d/4d - Warszawa

Wykonujemy zabiegi usg 3d i 4d w Warszawie. Nasza klinika oferuje usługi ginekologiczne. U nas możesz poddać się profesjonalnemu badaniu usg 34 i 4d. Warszawa - to tutaj znajdziesz nasza klinikę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej. Nasze usługi to fachowo przeprowadzone zabiegi.

82 0
- Formularz - -
• Copyrights by www.askierownicy.pl - 2017